Image

Dovolená s dětmi

Ubytování

Pokoje pro ubytování na chatě Pancíř jsou situovány v podkrovní části. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, některé přímo na pokoji, jiné na chodbě. Pro nejmenší děti je možné zapůjčit cestovní postýlku (včetně peřinek a povlečení). Kočárky a kola se dají zaparkovat do uzamykatelné a vytápěné (v zimě) lyžárny.

Image

Dovolená s dětmi

Stravování

V chatě Pancíř je prostorná restaurace s celodenním provozem. Tradiční česká kuchyně v přijatelné ceně poskytuje kvalitní občerstvení a stravování ubytovaným hostům i návštěvníkům vrcholu hory. S restaurací sousedí společenská místnost s TV.

Image

Dovolená s dětmi

Nejbližší okolí chaty

V zimě je v blízkosti chaty je kopeček pro sáňkování a bobování.

Na severním svahu hory využijete 800 m dlouhou sjezdovku s vlekem na kterou vyjedete prakticky od chaty.

Několik desítek metrů od vrcholu hory vede středně náročná cyklostezka Klubu českých turistů č. 2100. Trasa je ideální pro trekingové kolo, délka 32 km: Špičák - Hojsova Stráž - Zelená Lhota - Prenet - Pancíř - Špičák

Image

Dovolená s dětmi

Koloběžky

Půjčovna koloběžek najdete na parkovišti Kaskády, které je u nástupní stanice lanovky na Pancíř, nedaleko vlakové zastávky Špičák. Dostanete zde i seznam ověřených tras vhodných pro koloběžky. Trasy jsou volené tak, aby po celé délce převažovalo klesání – v popisu tras najdete hodnocení obtížnosti, profily tras a možnosti návratu / sběrná místa pro zakončení sjezdu.

Image
Horská chata Pancíř s rozhlednou

ve výšce 1214 m
nad mořem

Image
Image
KONTAKT

Sledujte nás na sítích


© 2023 Václav Voler Contact Me
Cookie Banner